wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » RODO
Kontakt
  • Andamio Patryk Wiatrak
    ul. Żeromskiego 63/8
    58-260 Bielawa
    NIP: 882 211 18 76

  • E-mail:biuro@winkelman.pl
  • Telefon882 015 001
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

RODO

RODO jest unijnym prawem regulującym zasady ochrony danych osobowych, które stosujemy od 25 maja 2018 r. Pełna nazwa RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Pragniemy poinformować, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ANDAMIO Patryk Wiatrak z siedzibą w 58-260 Bielawa przy ul. Żeromskiego 63/8, NIP 8822111876, REGON 382340091.

Kontakt z Administratorem bezpieczeństwa informacji / Inspektorem ochrony danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email biuro@winkelman.pl w temacie proszę wpisać „Dane osobowe”.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w celu realizacji złożonego zamówienia mogą być inne podmioty współdziałające z Administratorem w świadczeniu przez niego usług na rzecz klientów, w szczególności firmy kurierskie.

Pani/Pana dane osobowe podane w celu realizacji zamówienia będą przetwarzane do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody, a w przypadku braku takiego odwołania, przez okres 7 lat.

Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu kontaktowym oraz dane osobowe podane w celu otrzymywania informacji technicznych o produktach oferowanych przez naszą firmę, marketingowych oraz innych informacji handlowych, będą przetwarzane do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody.

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl