wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Meble warsztatowe » Nadstawki do stołów warsztatowych 2-modułowych

Nadstawki do stołów warsztatowych 2-modułowych

Każdy warsztat musi spełniać wysokie wymagania bezpieczeństwa. Wynika to z dokładności pracy i ryzyka urazu, dlatego warto kupować stoły warsztatowe. Są niezastąpione w mobilnych i stacjonarnych stanowiskach pracy, ułatwiając organizację tego miejsca. Stoły warsztatowe są używane nie tylko w przedsiębiorstwach, są poszukiwane także w prywatnych garażach. Natomiast nadstawki do stołów warsztatowych 2-modułowych są uznawane za bezpieczne i niezawodne.

Hurtownia oferuje gamę profesjonalnych nadstawek z panelami perforowanymi. Są niezastąpione, gdy brakuje miejsca na narzędzie, a także konieczne jest podniesienie komfortu pracy. Wreszcie wszystko można uporządkować za pomocą systemu paneli.To sposób na szybkie i sprawne zorganizowanie miejsca pracy. Doskonałe rozwiązanie, które zapewni zwartość i dobrą widoczność podczas przechowywania materiałów roboczych, narzędzi i drobnych części.

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Profesjonalne nadstawki do stołów do warsztatu  2-modułowych

 

Faktem jest, że dzisiaj nie wystarczy już, aby stoły warsztatowe, które przeznaczone są do wyposażenia warsztatów, były maksymalnie niezawodne. Chociaż oczywiście wysoka jakość i bezpieczeństwo były i są priorytetami pracy. W niemal każdym warsztacie, w garażu, na balkonie czy w pomieszczeniu gospodarczym znajdzie się miejsce na panel perforowany.
 

Wygodne jest przechowywanie narzędzi przez długi czas w zamkniętych pudełkach, jednak wskazane jest trzymanie najczęściej używanych narzędzi w zasięgu wzroku, dosłownie - na wysokości oczu. Asortyment hurtowni obejmuje różnorodne panele perforowane, haczyki i pojemniki przeznaczone wyłącznie do warsztatu.

 

Przykłady nadstawek do stołów warsztatowych 2-modułowych:

 
  • Nadstawka z dwoma panelami perforowanymi produkowana jest z metalowych profili, dających możliwość zamontowania takiego wyposażenia jak: pojemniki plastikowe i metalowe, haczyki, różnego rodzaju klucze.
  • Nadstawka dwurzędowa z czterema panelami perforowanymi a także z trzema panelami perforowanymi z szafką. W hurtowni dostępna jest także nadstawka z dwoma panelami perforowanymi oraz dodatkowo z dwiema szafkami z półką.
  • Nadstawka dwurzędowa z dwoma panelami perforowanymi oraz dodatkowo z uchwytami na pojemniki małe lub duże.
 

Cechy charakterystyczne nadstawek do stołów warsztatowych 2-modułowych

 

Meble warsztatowe powinny być wielofunkcyjne. Warto pamiętać o wszystkim, co jest używane, aby zrozumieć, jak aktualny jest ten trend. Klient, który kupuje stół warsztatowy, nie chce wynajmować ogromnych powierzchni. Projekt stołów warsztatowych jest opracowany w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy.
 

W przystępnych cenach można zakupić produkt, który będzie wyposażony w panel perforowany, a nawet dwa lub trzy, miejsce do zawieszenia oprawy oświetleniowej, w komplecie z półkami i szufladami. Jednocześnie szeroki wybór oferowanych modeli pozwala wybrać idealną opcję do dowolnego celu.

 

Stoły warsztatowe produkowane są z najwyższej jakości blachy stalowej. Modele z dwoma cokołami mogą być wyposażone w panele perforowane, półki wiszące, świetlówki, listwę zasilającą, uchwyty narzędziowe i haki. Szafy warsztatowe mogą posiadać różną ilość szuflad.  Cechy charakterystyczne nadstawki do stołów warsztatowych z dwoma modułami to solidna, niezawodna konstrukcja, nowoczesny design.

 

Systemy paneli perforowanych - wszechstronni pomocnicy

 

Systemy paneli perforowanych mogą być używane w wielu obszarach i oferują praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania. Są tak samo idealne do przechowywania narzędzi i elementów złącznych, jak szafki na narzędzia. Systemy paneli perforowanych utrzymują materiały robocze i narzędzia pod ręką.
 

Nadstawki jedno lub dwurzędowe z jednym lub kilkoma panelami perforowanymi są montowane do stołów warsztatowych. W otworach zawieszane są haczyki, na których można zawiesić narzędzia. W zależności od asortymentu haczyki można ustawić według własnego uznania.
 

Przegląd i uporządkowane przechowywanie towarów zapewnią różne dodatkowe wyposażenie, które jest dostępne dla systemu. Perforowane panele mogą pomieścić narzędzia wymagane w określonym miejscu pracy.

 

Akcesoria do nadstawek stołów warsztatowych

 

Asortyment nadstawek do stołów warsztatowych 2-modułowych obejmuje liczne akcesoria do wyposażenia paneli w haki, półki, klipsy narzędziowe lub uchwyty na kable. W przypadku narzędzi specjalnych nadstawki można uzupełnić o uchwyty na klucze oczkowe, klucze nasadowe sześciokątne lub uchwyty do wierteł.
 

Te nadstawki z panelami perforowanymi produkowane są z blachy stalowej malowanej proszkowo, co pozwala zachować wytrzymałość, oszczędność i przyjazność dla środowiska.

 

Konstrukcja nadstawek pozwoli na racjonalne wykorzystanie dostępnych metrów kwadratowych w miejscu pracy, jednocześnie oszczędzając cenną przestrzeń. Regulacja wysokości i szerokości, dowolne ustawienie, optymalizuje miejsce pracy i przestrzeń do przechowywania narzędzia.
 

Monolityczna, wzmocniona rama wykonana z profilowanej blachy perforowanej wytrzymuje spore obciążenie. Haczyki i specjalne zapięcia w dodatkowej konfiguracji są łatwe w montażu, co pozwoli nie marnować cennego czasu.
 

Możliwe jest również dodatkowe wyposażenie, w tym szafka jedno lub dwudrzwiowa, wyposażona w wyjmowane półki, które w razie potrzeby przesuwają się w pionie. Każde drzwi wyposażone są w zamek.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl